TARİHÇESİ

Yeşil Vadi / TARİHÇESİ

Bursa'nın İnegöl ilçesine 26 km uzaklıkta olan dört mevsim tatil ve şifa beldesi Oylat Kaplıcaları sakin ve huzurlu bir tatil için mükemmel bir ortam sunar.

Yeşil Vadi Turistik Tesisleri konumuyla Oylat’ ın en güzel bölgesinde bulunuyor. Oylat oteller bölgesinde bulunan Yeşil Vadi tesisleri 70 metre uzunluğunda ve dere yatağından 55 metre yükseklikteki çelik köprü ile Oylat Kaplıcaları’na birleşiktir. Doğal güzelliği korunarak inşa edilmiş ahşap ağırlıklı bir mimarisi bulunan Yeşil Vadi, odalarından lobisine restoranına kadar doğa ile baş başa olmanızı sağlıyor. 2 yıldızlı turizm bakanlığından belgeli tesislerimiz 120 yatak kapasiteli olup otel, restoran ve kafeterya bölümlerinden oluşmaktadır. Otelimizin de adını aldığı ‘Yeşil Vadi’ manzaralı odalarımız değişik zevklere göre dizayn edilmiştir. Tümü doğal manzaralı odalarımızda sıcak su, duş ,wc, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi mevcuttur.Oylat Kaplıcaları'nda rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için hertürlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmet ve kaliteyi siz değerli konuklarımıza sunuyoruz.

Yıl boyunca kent hayatının stres ve yorucu atmosferinden kurtulup doğa ile baş başa kalmak, doğal güzellikleri keşfetmek isteyenler için yeşil vadi güzel bir tercih olacaktır.